-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (послуги з поточного ремон...×-
ДК 021:2015 код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (послуги з поточного ремонту для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб, а саме: поточний ремонт блоків № 1,2,3 у гуртожитку № 9 коледжу, за адресою: 61170, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43 Д )
- ID: UA-2025-11-04-007550-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26990111
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт пасажирських ліфтів в будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківсь...×-
Капітальний ремонт пасажирських ліфтів в будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради за адресою: м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д
- ID: UA-2021-09-22-006448-c
- Дата створення : 22.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11662473
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку (регулювання вікон) комунального закладу &q...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку (регулювання вікон) комунального закладу "Харківський вищий коледж мистецтв" за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
- ID: UA-2020-10-09-001776-b
- Дата створення : 09.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6651455
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» ЄДРПОУ: 02214366ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту внутрішньої частини подвір’я комунального закладу «Харківський...×-
Послуги з поточного ремонту внутрішньої частини подвір’я комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
- ID: UA-2020-04-06-002988-b
- Дата створення : 06.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4768605
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» ЄДРПОУ: 02214366ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку (заміна балконних блоків) комунального закл...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку (заміна балконних блоків) комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
- ID: UA-2020-02-18-000661-c
- Дата створення : 18.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4508139
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» ЄДРПОУ: 02214366ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий кол...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
- ID: UA-2019-06-13-002476-b
- Дата створення : 13.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3477812
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» ЄДРПОУ: 02214366ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу комунального закладу «Харківський...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
- ID: UA-2019-05-22-000231-b
- Дата створення : 22.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3392515
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» ЄДРПОУ: 02214366ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу (інвентарний номер 101311001) кому...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу (інвентарний номер 101311001) комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
- ID: UA-2018-06-01-000807-c
- Дата створення : 01.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2187245
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» ЄДРПОУ: 02214366ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий кол...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
- ID: UA-2018-05-04-001026-b
- Дата створення : 04.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2075540
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» ЄДРПОУ: 02214366ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (інвентарний номер 101311001) комунал...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (інвентарний номер 101311001) комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
- ID: UA-2017-06-13-001966-b
- Дата створення : 13.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 998620
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» ЄДРПОУ: 02214366ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту, а саме заміна вікон на металопластикові в гуртожитку №9 комун...×-
Послуги з поточного ремонту, а саме заміна вікон на металопластикові в гуртожитку №9 комунального закладу "Харківський вищий коледж мистецтв" за адресою: 61170, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, згідно ДБН А.2.2-3:2014
- ID: UA-2017-05-05-000439-c
- Дата створення : 05.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 795110
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» ЄДРПОУ: 02214366ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -