-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Тендер Prozorro UA-2019-05-22-000231-b
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Номер:
cea0da3d06604c018ab38523b18fc081
Внутрішній номер закупівлі:
3392515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-22-000231-b
Замовник:
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214366
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Українська, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербакова Юлiя Вячеславiвна +380577330155 kvkm67@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
22.05.2019 11:22 - 28.05.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2019 11:22 - 07.06.2019 18:00
Аукціон:
10.06.2019 13:26 - 10.06.2019 13:47
Період кваліфікації:
10.06.2019 13:47 - 13.06.2019 11:21
Період завантаження договору:
10.06.2019 13:47 - 30.06.2019 13:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФІРМА "КОЛОРІТ-СТРОЙ"
Оскарження: 10.06.2019 13:47 - 24.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37575840
-
Контактна особа:
Володимир Яковенко +380681071425 kolorittorg@meta.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Оскарження: 10.06.2019 13:47 - 24.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
959 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
959 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.06.2019 11:21
Документи
34
Скарги
0
ПП "ЕСКО-БІЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36455596
-
Контактна особа:
СВЕРЖ ПЕТРО ПЕТРОВИЧ +380660182779 firmaesko@mail.ru
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, ХАРКІВ, ВУЛИЦЯ СМОЛЬНА, БУДИНОК 30
Початкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
415d78146ac0454ca77c1a9a498159a1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-22-000231-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ФІРМА "КОЛОРІТ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37575840
-
Контактна особа:
Володимир Яковенко +380681071425 kolorittorg@meta.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Номер договору:
87
Сума договору:
959 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
24.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний