• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014

959 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 415d78146ac0454ca77c1a9a498159a1
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-22-000231-b-c1
Замовник: КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
Постачальник: ТОВ "ФІРМА "КОЛОРІТ-СТРОЙ"
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 87
Дата підписання: 24.06.2019 00:00
Період дії договору: 24.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 959 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 959 700.00 UAH)
Оплачено: 959 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 959 700.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10 На карті

Внесені зміни

    Номер: 34a328c78d524e5ab6b01e8ecb4d3ba6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
    Номер додаткової угоди: 87
    Дата внесення змін до договору: 03.07.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
Додаткова угода №1