-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Тендер Prozorro UA-2019-05-22-000231-b
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Період оскарження:
22.05.2019 11:22 - 03.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.