• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (послуги з поточного ремонту для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб, а саме: поточний ремонт блоків № 1,2,3 у гуртожитку № 9 коледжу, за адресою: 61170, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43 Д )

Завершена

7 166 102.04 UAH з ПДВ
Номер: 8f8404a3a59f4f17b1c28bbb1c699cca
Внутрішній номер закупівлі: 26990111
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-04-007550-a   
Замовник: КЗ "Харківський фаховий вищий коледж мистецтв" Харківської обласної ради
Контактна особа: Терешина Оксана Миколаївна +380577330155 Kvkm.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 166 102.04 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.11.2025 13:14 - 10.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.11.2025 13:14 - 13.11.2025 00:00
Аукціон: з 13.11.2025 11:15
Період кваліфікації: 13.11.2025 00:00 - 17.11.2025 14:41
Період завантаження договору: 23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 166 102.04 послуги з поточного ремонту для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб, а саме: поточний ремонт блоків № 1,2,3 у гуртожитку № 9 коледжу, за адресою: 61170, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43 Д