• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (послуги з поточного ремонту для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб, а саме: поточний ремонт блоків № 1,2,3 у гуртожитку № 9 коледжу, за адресою: 61170, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43 Д )

Оголошено тендер

7 166 102.04 UAH
Номер: 351d1ca44db74d5db5e87fdf436b810e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-03-016433-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗ "Харківський фаховий вищий коледж мистецтв" Харківської обласної ради
Замовник: КЗ "Харківський фаховий вищий коледж мистецтв" Харківської обласної ради
Очікувана вартість: 7 166 102.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (послуги з поточного ремонту для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб, а саме: поточний ремонт блоків № 1,2,3 у гуртожитку № 9 коледжу, за адресою: 61170, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43 Д )
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 03.11.2025 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з поточного ремонту для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб, а саме: поточний ремонт блоків № 1,2,3 у гуртожитку № 9 коледжу, за адресою:61170, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43 Д
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість
Період постачання до 25.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1101 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума7 166 102.04 UAH