-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу (інвентарний номер 101311001) комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Тендер Prozorro UA-2018-06-01-000807-c
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
fa6f83e619394e94bad046788aa1b2d9
Внутрішній номер закупівлі:
2187245
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-01-000807-c
Замовник:
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214366
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Українська, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербакова Юлiя Вячеславiвна +380577330155 kvkm67@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
17 400.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2018 16:00 - 15.06.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2018 16:00 - 25.06.2018 18:00
Аукціон:
26.06.2018 12:55 - 26.06.2018 13:16
Період кваліфікації:
26.06.2018 13:16 - 04.07.2018 16:22
Період завантаження договору:
26.06.2018 13:16 - 16.07.2018 13:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу (інвентарний номер 101311001) комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ВЕРТИКАЛЬ-ПЛЮС"
Оскарження: 26.06.2018 13:16 - 15.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41718792
-
Контактна особа:
Денис Дудар +380679230240 vertikalplus@meta.ua
-
Адреса:
04119, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗООЛОГІЧНА, будинок 4 А, офіс 139
Оскарження: 26.06.2018 13:16 - 15.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
598 752.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 752.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.07.2018 16:22
Документи
10
Скарги
0
ТОВ ПИРИТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41698373
-
Контактна особа:
Байбородін Михайло Юрійович +380637610405 pirit.office@gmail.com
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Сумська 47, квартира 25
Початкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a153b2f899145d8bafac6ddb6db5aa0
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-01-000807-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ВЕРТИКАЛЬ-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41718792
-
Контактна особа:
Денис Дудар +380679230240 vertikalplus@meta.ua
-
Адреса:
04119, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗООЛОГІЧНА, будинок 4 А, офіс 139
Номер договору:
200
Сума договору:
598 752.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
18.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний