• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу (інвентарний номер 101311001) комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014

598 752.20 UAH з ПДВ
Номер: 6a153b2f899145d8bafac6ddb6db5aa0
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-01-000807-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ВЕРТИКАЛЬ-ПЛЮС"
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 200
Дата підписання: 18.07.2018 00:00
Період дії договору: 18.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 598 752.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 598 752.20 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі навчального корпусу (інвентарний номер 101311001) комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10 На карті