-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Тендер Prozorro UA-2019-06-13-002476-b
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
e76dcc13f4264634898032f8c14bb6db
Внутрішній номер закупівлі:
3477812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-13-002476-b
Замовник:
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214366
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Українська, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербакова Юлiя Вячеславiвна +380577330155 kvkm67@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
13.06.2019 15:25 - 21.06.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2019 15:25 - 01.07.2019 10:00
Аукціон:
02.07.2019 14:50 - 02.07.2019 15:11
Період кваліфікації:
02.07.2019 15:11 - 03.07.2019 13:45
Період завантаження договору:
02.07.2019 15:11 - 22.07.2019 15:11
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФІРМА "КОЛОРІТ-СТРОЙ"
Оскарження: 02.07.2019 15:11 - 14.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37575840
-
Контактна особа:
Володимир Яковенко +380681071425 kolorittorg@meta.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Оскарження: 02.07.2019 15:11 - 14.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
498 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2019 13:45
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "ТАЛМІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030430
-
Контактна особа:
Андрей Щегольков +380975654356 talmix@i.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Смольна, будинок 30
Початкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
638f1f04803d46e9b43175ae09cbb2ad
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-13-002476-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ФІРМА "КОЛОРІТ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37575840
-
Контактна особа:
Володимир Яковенко +380681071425 kolorittorg@meta.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Номер договору:
111
Сума договору:
498 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
15.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний