• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014

498 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 638f1f04803d46e9b43175ae09cbb2ad
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-13-002476-b-c1
Замовник: КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
Постачальник: ТОВ "ФІРМА "КОЛОРІТ-СТРОЙ"
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 111
Дата підписання: 15.07.2019 00:00
Період дії договору: 15.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 498 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 498 500.00 UAH)
Оплачено: 498 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 498 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д На карті