-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (інвентарний номер 101311001) комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Тендер Prozorro UA-2017-06-13-001966-b
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
545e3b7dfb504bf986ac6312e49513a4
Внутрішній номер закупівлі:
998620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-13-001966-b
Замовник:
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214366
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Українська, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербакова Юлiя Вячеславiвна +380577330155 kvkm67@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
18 000.00 UAH
Період уточнення:
13.06.2017 19:08 - 19.06.2017 19:13
Період прийому пропозицій:
13.06.2017 19:08 - 29.06.2017 19:13
Аукціон:
30.06.2017 15:56 - 30.06.2017 16:17
Період кваліфікації:
30.06.2017 16:17 - 07.07.2017 14:53
Період завантаження договору:
06.07.2017 11:30 - 26.07.2017 11:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (інвентарний номер 101311001) комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61010, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Українська, 8/10, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАЛМІКС"
Оскарження: 30.06.2017 16:17 - 17.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030430
-
Контактна особа:
Андрей Щегольков +380975654356 talmix@i.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Смольна, будинок 30
Оскарження: 30.06.2017 16:17 - 17.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
570 019.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
570 019.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.07.2017 11:30
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ФІРМА "КОЛОРИТ-СТРОЙ"
Оскарження: 06.07.2017 11:30 - 18.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37575840
-
Контактна особа:
Володимир Яковенко +380681071425 kolorittorg@meta.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Оскарження: 06.07.2017 11:30 - 18.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
597 872.99 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
597 872.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2017 14:53
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
97d3042c6092400895e44c63995d7c24
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-13-001966-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ФІРМА "КОЛОРИТ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37575840
-
Контактна особа:
Володимир Яковенко +380681071425 kolorittorg@meta.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Номер договору:
130
Сума договору:
597 872.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2017 16:10 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
20.07.2017 16:10
Статус:
Підписаний