-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Тендер Prozorro UA-2018-05-04-001026-b
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
f3467f817ff84d51b8f02083f8fe4a2f
Внутрішній номер закупівлі:
2075540
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-04-001026-b
Замовник:
КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214366
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Українська, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербакова Юлiя Вячеславiвна +380577330155 kvkm67@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 700.00 UAH
Період уточнення:
04.05.2018 14:32 - 11.05.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
04.05.2018 14:32 - 21.05.2018 20:00
Аукціон:
22.05.2018 11:38 - 22.05.2018 11:59
Період кваліфікації:
22.05.2018 11:59 - 29.05.2018 12:08
Період завантаження договору:
25.05.2018 12:22 - 14.06.2018 12:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАЛМІКС"
Оскарження: 22.05.2018 11:59 - 05.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030430
-
Контактна особа:
Андрей Щегольков +380975654356 talmix@i.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Смольна, будинок 30
Оскарження: 22.05.2018 11:59 - 05.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
296 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
296 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.05.2018 12:22
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ФІРМА "КОЛОРИТ-СТРОЙ"
Оскарження: 25.05.2018 12:22 - 09.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37575840
-
Контактна особа:
Володимир Яковенко +380681071425 kolorittorg@meta.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Оскарження: 25.05.2018 12:22 - 09.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
298 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.05.2018 12:08
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
d6e0230b7f6c445c9e6106a0bbed1dd6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-04-001026-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ФІРМА "КОЛОРИТ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37575840
-
Контактна особа:
Володимир Яковенко +380681071425 kolorittorg@meta.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Номер договору:
1343
Сума договору:
298 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
13.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний