-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Тендер Prozorro UA-2018-05-04-001026-b
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період оскарження:
04.05.2018 14:32 - 17.05.2018 00:00
Нічого не знайдено.