-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
298 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
d6e0230b7f6c445c9e6106a0bbed1dd6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-04-001026-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ФІРМА "КОЛОРИТ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37575840
-
Контактна особа:
Володимир Яковенко +380681071425 kolorittorg@meta.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1343
Дата підписання:
13.06.2018 00:00
Період дії договору:
13.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
298 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 298 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв» за адресою: 61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д, визначені згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
61170, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43Д
На карті