-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень нежитлової будівлі інфекційного відділення КНП "...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень нежитлової будівлі інфекційного відділення КНП "Марківська БПЛ МСР"
- ID: UA-2021-11-15-016516-a
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12489007
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 1 225 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень нежитлової будівлі інфекційного відділення КНП "...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень нежитлової будівлі інфекційного відділення КНП "Марківська БПЛ МСР"
- ID: UA-2021-10-27-008674-a
- Дата створення : 27.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12179714
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт евакуаційних виходів та сходів приміщення нежитлової будівлі пологового...×-
Капітальний ремонт евакуаційних виходів та сходів приміщення нежитлової будівлі пологового будинку КНП «Марківської БПЛ МСР»
- ID: UA-2021-10-25-008907-b
- Дата створення : 25.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12130395
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП "Марківська...×-
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП "Марківська БПЛ МРР" (коригування)
- ID: UA-2021-10-20-011654-b
- Дата створення : 20.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12053770
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»- ID: UA-2021-06-02-010298-b
- Дата створення : 02.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10159596
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»- ID: UA-2021-05-12-010731-b
- Дата створення : 12.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9836390
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»- ID: UA-2021-04-19-003298-c
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9571688
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх робіт терапевтичного відділення КНП "Марківська БПЛ МСР&qu...- ID: UA-2021-02-10-013172-a
- Дата створення : 10.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8554999
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ...×-
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ МРР»
- ID: UA-2020-11-26-004292-b
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7400673
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ...×-
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ МРР»
- ID: UA-2020-11-25-012106-c
- Дата створення : 25.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7385243
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі пологового будинку Марківського РТМО за адр...×-
Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі пологового будинку Марківського РТМО за адресою: вулиця Центральна 6а, смт.Марківка, Марківського району, Луганської області;ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013
- ID: UA-2020-09-21-002192-b
- Дата створення : 21.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6371910
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція комерційного вузла обліку газу Марківського РТМО за адресою Луганська област...×-
Реконструкція комерційного вузла обліку газу Марківського РТМО за адресою Луганська область, смт Марківка, вул. Центральна, 6
- ID: UA-2020-08-12-001492-a
- Дата створення : 12.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5892174
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі пологового будинку Марківського РТМО за адр...×-
Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі пологового будинку Марківського РТМО за адресою: вулиця Центральна 6а, смт.Марківка, Марківського району, Луганської області;ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013
- ID: UA-2020-07-29-007135-c
- Дата створення : 29.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5752252
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція комерційного вузла обліку газу Марківського РТМО за адресою Луганська област...×-
Реконструкція комерційного вузла обліку газу Марківського РТМО за адресою Луганська область, смт Марківка, вул. Центральна, 6
- ID: UA-2020-07-29-006159-c
- Дата створення : 29.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5750827
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень та коридору адміністративної будівлі Комунального некомерційно...×-
Поточний ремонт приміщень та коридору адміністративної будівлі Комунального некомерційного підприємства « Марківської багатопрофільної лікарні Марківської районної ради» за адресою: вулиця Центральна 6, с.м.т. Марківка, Марківського району, Луганської області
- ID: UA-2020-07-24-005966-b
- Дата створення : 24.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5707662
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01983677ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -