-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»
Тендер Prozorro UA-2021-05-12-010731-b
Торги не відбулися
399 746.45
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 997.46 UAH
мін. крок: 1% або 3 997.46 UAH
Номер:
44350347dc544e12820b338bb3337cd6
Внутрішній номер закупівлі:
9836390
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-12-010731-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Меженська +380992583070 mar_rb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
399 746.45 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 997.46 UAH
Період уточнення:
12.05.2021 15:33 - 18.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2021 15:33 - 28.05.2021 11:00
Аукціон:
з 31.05.2021 11:17
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СБК БУДЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483831
-
Контактна особа:
Рибка Денис +380501600070 sbkbudline@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 93
Початкова пропозиція
348 015.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 015.56 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
46
Скарги
0