-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ МРР»
Тендер Prozorro UA-2020-11-26-004292-b
Завершена
3 760 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 606.20 UAH
мін. крок: 1% або 37 606.20 UAH
Номер:
f906a49e26fc4cffb6fa24d2b42c27cf
Внутрішній номер закупівлі:
7400673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-26-004292-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Меженська +380992583070 mar_rb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 760 620.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
37 606.20 UAH
Період уточнення:
26.11.2020 11:48 - 04.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2020 11:48 - 14.12.2020 12:00
Аукціон:
15.12.2020 15:21 - 15.12.2020 16:06
Період кваліфікації:
15.12.2020 16:06 - 30.12.2020 15:36
Період завантаження договору:
30.12.2020 15:36 - 19.01.2021 15:36
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ МРР»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП БУД-ВЕСТ
Оскарження: 22.12.2020 16:29 - 02.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35100399
-
Контактна особа:
ТІМЧЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380635802441 timan2018@ukr.net
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, КИЇВ, ВУЛИЦЯ АРТЕМА ,БУД.21,ОФ.406
Оскарження: 22.12.2020 16:29 - 02.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 384 159.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 271 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.12.2020 16:29
Документи
7
Скарги
0
Приватне підприємство "СПАЙС-БУД"
Оскарження: 29.12.2020 14:48 - 09.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33619297
-
Контактна особа:
Бушняк Андрій 380999418405, 380999418405 spaysbud@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, Мельникова, буд.18б, офіс 4
Оскарження: 29.12.2020 14:48 - 09.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 430 739.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 289 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.12.2020 14:48
Документи
14
Скарги
0
ПП "КАМІН"
Оскарження: 29.12.2020 15:17 - 09.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40285612
-
Контактна особа:
Симон Цатрян +380667138590 ashtarak@ukr.net
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, місто Старобільськ, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА, будинок 2
Оскарження: 29.12.2020 15:17 - 09.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 452 508.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.12.2020 15:17
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "СБК БУДЛАЙН"
Оскарження: 30.12.2020 15:36 - 10.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483831
-
Контактна особа:
Рибка Денис +380501600070 sbkbudline@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 93
Оскарження: 30.12.2020 15:36 - 10.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 502 997.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 306 988.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2020 15:36
Документи
56
Скарги
0
ТОВ "ІНВЕСТБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32740969
-
Контактна особа:
Олена Ігнатенко +380664244358 investbudsever@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 91
Початкова пропозиція
3 744 689.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 307 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41021205
-
Контактна особа:
Вячеслав Бєлоліпецький +380505030108 rsk.ua2016@gmail.com
-
Адреса:
92800, Україна, Луганська область, Біловодський район, селище міського типу Біловодськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 178
Початкова пропозиція
3 758 276.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 330 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
50
Скарги
0
Контракти
Номер:
f226b979193b464da0655e5d25aa0f90
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-26-004292-b-c1
Постачальник:
ТОВ "СБК БУДЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483831
-
Контактна особа:
Рибка Денис +380501600070 sbkbudline@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 93
Номер договору:
1/1
Сума договору:
3 306 988.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 755 823.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.01.2021 11:00
Статус:
Підписаний