-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ МРР»
Тендер Prozorro UA-2020-11-26-004292-b
Завершена
3 760 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 606.20 UAH
мін. крок: 1% або 37 606.20 UAH
Номер:
d0bcc2a189094e1f87a89a2cb32460e1
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-03-25-000002
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
24.03.2021 00:00
Період моніторингу:
25.03.2021 11:43 - 16.04.2021 01:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
24.03.2021 № 126
Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 14 пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25 серпня 2016 року № 2 зі змінами, внесеними наказом від 17 грудня 2018 року № 255
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
В. о. начальника Управління
Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Луганській області Тетяна ЖИХАР
Додаток
до наказу Північно-східного офісу Держаудитслужби від 24.03.2021 № 126
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
5 UA-2020-11-26-004292-b 26.11.2020 інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Управління Північно-східного
офісу Держаудитслужби в Луганській області Людмила ЗІНОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, установлено порушення вимог пункту 8 частини другої статті 21Закону.
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції
ТОВ "СБК БУДЛАЙН", установлено порушення вимог пункту 1 частини першої статті31 Закону.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо:недопущення в подальшому виявлених порушень вимог пункту 8 частини другої статті 21 Закону; усунення порушення вимог пункту 1 частини першої статті 31 Закону шляхом розірвання договору з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 01 квітня 2021 року
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального некомерційного підприємства "Марківська багатопрофільна лікарня Марківської районної ради" (далі – КНП "Марківська БПЛ МРР", Замовник) на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету від 24.11.2020 № б/н, тендерна пропозиція товариства з обмеженою відповідальністю СБК БУДЛАЙН" (далі – ТОВ "СБК БУДЛАЙН"), протокол засідання тендерного комітету від 29.12.2020 № 4, повідомлення про намір укласти договір, договір від 13.01.2021 № 1/1.
За результатами моніторингу установлено, що на порушення вимог пункту 8 частини другої статті 21 Закону опубліковане оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформації про мову, якою повинні готуватися тендерні пропозиції.
За результатами моніторингу встановлено, що тендерна пропозиція ТОВ "СБК БУДЛАЙН", не відповідає умовам тендерної документації Замовника. Зокрема, надана в складі тендерної пропозиції довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази від 11.12.2020 № 27/12-20, яка буде залучена при виконанні робіт містить перелік будівельних машин та механізмів, право власності або користування, або залучення яких не підтверджено документально. А саме: компресори пересувні з двигуном внутрішнього згоряння, тиск до 686 кПа [7ат], продуктивність 2.2 м3/хв К-5, навантажувачі одноковшеві, вантажопідйомність 2 т Т-162, монтажна машина для виконання робіт при прокладанні та монтажі кабеля на базі автомобіля, пилка дискова електрична ЕНЕРГОМАШ ЛБ-40860Б, пилосос промисловий ТН-VC 1930SA 900 Вт та інше, що не відповідає вимогам пункту 1.2.3 розділу ІІІ "Інструкції з підготовки тендерної пропозиції" тендерної документації.
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 31 Закону Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим ст. 16 цього Закону. Отже, на порушення вимог пункту 1 частини першої статті 31 Закону Замовник не відхилив тендерну пропозицію учасника ТОВ "СБК БУДЛАЙН", як таку, що не відповідає кваліфікаційному критерію, установленому статтею 16 Закону та уклав з ним договір від 13.01.2021 року № 1/1.
Період усунення порушень:
01.04.2021 17:12 - 16.04.2021 00:00
Дата публікації висновку:
01.04.2021 17:12
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Пояснення щодо моніторингу
Відповідно до пункту 8 частини другої статті 21 ЗУ «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення відкритих торгів повинно містить інформацію про мову, якою повинні готуватися тендерні пропозиції. Згідно Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства 11 України червня 2020 року № 1082 визначається процедура розміщення інформації про публічні закупівлі (далі - Порядок), яка оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу у складі електронної системи закупівель (далі - веб-портал) - Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснюється замовником/ЦЗО/учасником/постачальником / органом оскарження / органами державного фінансового контролю шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника/ЦЗО/учасника/постачальника / органу оскарження / органів державного фінансового контролю. А відтак розміщення інформації відбувається шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель. Всі поля були замовником були заповнені та опубліковані, інформація про мову зазначена в ч.1 розділу ІІІ ТД. Отже порушення зі сторони замовника в цій частині відсутні. Учасником переможцем надано в складі пропозиції документи щодо наявності необхідної матеріально-технічної бази, а саме у файлах тендерної пропозиції. Частину зазначеного обладнання у зауваженні щодо моніторингу не зазначалося у документах від учасника, а відтак відсутні підстави щодо відхилення тендерної пропозиції.
Дата публікації звіту:
05.04.2021 13:19