• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ МРР»

3 306 988.00 UAH з ПДВ
Номер: f226b979193b464da0655e5d25aa0f90
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-26-004292-b-c1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
Постачальник: ТОВ "СБК БУДЛАЙН"
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 1/1
Дата підписання: 13.01.2021 11:00
Період дії договору: 13.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 3 306 988.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 551 164.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ МРР»
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 92400, Україна, Луганська область, Марківка, Центральна,6 На карті

Внесені зміни

    Номер: f11cdb8844f74584a356a9dd03987253
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення робіт без зміни вартості договору
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 18.05.2021 15:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода 1.PDF
PDF
Договірна ціна.PDF
p7s
sign.p7s