-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень нежитлової будівлі інфекційного відділення КНП "Марківська БПЛ МСР"
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-008674-a
Торги не відбулися
601 814.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 018.14 UAH
мін. крок: 1% або 6 018.14 UAH
Номер:
37ca8bc394204192bbe83be236a8f89a
Внутрішній номер закупівлі:
12179714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-27-008674-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Меженська +380992583070 mar_rb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
601 814.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 018.14 UAH
Період уточнення:
27.10.2021 15:30 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2021 15:30 - 12.11.2021 09:00
Аукціон:
з 15.11.2021 13:21
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт внутрішніх приміщень нежитлової будівлі інфекційного відділення КНП "Марківська БПЛ МСР"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СБК БУДЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483831
-
Контактна особа:
Рибка Денис +380501600070 sbkbudline@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 93
Початкова пропозиція
523 721.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
523 721.25 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
47
Скарги
0