• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт внутрішніх приміщень нежитлової будівлі інфекційного відділення КНП "Марківська БПЛ МСР"

Оголошено тендер

601 814.00 UAH
Номер: 3c8af6a307c846bf826bc63011179b2d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-27-000406-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 601 814.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт внутрішніх приміщень нежитлової будівлі інфекційного відділення КНП "Марківська БПЛ МСР"
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.10.2021 08:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума601 814.00 UAH