-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-010298-b
Завершена
349 015.56
UAH з ПДВ
Номер:
dc259ab07e224912a194b81f4234848c
Внутрішній номер закупівлі:
10159596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-010298-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Меженська +380992583070 mar_rb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно п.1 ч. 2 ст. 40 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. Згідно п.8 ч.6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури.
Замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2021-04-19-003298-c від 19.04.2020 року. Торги були відмінені у зв’язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій від учасників(подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій).Тому 12.05.2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2021-05-12-010731-b. Торги були відмінені у зв’язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій від учасників(подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій).
Враховуючи вищезазначене, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Згідно ч. 4 ст. 40 Закону за результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) процедури закупівлі замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю. Повідомлення про намір укласти договір обов’язково безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу протягом одного дня після прийняття рішення.
Очікувана вартість:
349 015.56 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СБК БУДЛАЙН"
Оскарження: 02.06.2021 16:31 - 13.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483831
-
Контактна особа:
Рибка Д.В. +380991094851
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 93
Оскарження: 02.06.2021 16:31 - 13.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
348 015.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.06.2021 16:31
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
633a33a40d094e6bb8e50dbff07c045a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-02-010298-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СБК БУДЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483831
-
Контактна особа:
Рибка Д.В. +380991094851
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 93
Номер договору:
2/4
Сума договору:
348 015.56 UAH з ПДВ
Сума договору:
290 012.97 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.06.2021 13:00
Статус:
Підписаний