-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень та коридору адміністративної будівлі Комунального некомерційного підприємства « Марківської багатопрофільної лікарні Марківської районної ради» за адресою: вулиця Центральна 6, с.м.т. Марківка, Марківського району, Луганської області
Тендер Prozorro UA-2020-07-24-005966-b
Завершена
273 333.19
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 733.33 UAH
мін. крок: 1% або 2 733.33 UAH
Номер:
81930397305b4096945109ea4cddcb93
Внутрішній номер закупівлі:
5707662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-24-005966-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Меженська +380646492302 mar_rb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
273 333.19 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 733.33 UAH
Період уточнення:
24.07.2020 14:55 - 01.08.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2020 14:55 - 11.08.2020 11:00
Аукціон:
13.08.2020 14:02 - 13.08.2020 14:23
Період кваліфікації:
13.08.2020 14:23 - 14.08.2020 15:06
Період завантаження договору:
14.08.2020 15:06 - 03.09.2020 15:06
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень та коридору адміністративної будівлі Комунального некомерційного підприємства « Марківської багатопрофільної лікарні Марківської районної ради» за адресою:вулиця Центральна 6, с.м.т. Марківка, Марківського району, Луганської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СБК СТРОЙСЕРВІС"
Оскарження: 14.08.2020 15:06 - 25.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40463744
-
Контактна особа:
Данил Трухлов +380990808268 stroyservis08@gmail.com
-
Адреса:
93409, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 93
Оскарження: 14.08.2020 15:06 - 25.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
214 951.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
209 485.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2020 15:06
Документи
7
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Будков Роман Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3001508258
-
Контактна особа:
Будков Роман 380953857669, 380953857669 mega_budmisto@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Партизанська, буд. 41. кв.67
Початкова пропозиція
232 333.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
66
Скарги
0
Контракти
Номер:
52480bb3babb4bfd9b5050f53ca501ba
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-24-005966-b-a1
Постачальник:
ТОВ "СБК СТРОЙСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40463744
-
Контактна особа:
Данил Трухлов +380990808268 stroyservis08@gmail.com
-
Адреса:
93409, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 93
Номер договору:
2
Сума договору:
209 485.18 UAH з ПДВ
Сума договору:
174 570.98 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
27.08.2020 14:00
Статус:
Виконаний