-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень та коридору адміністративної будівлі Комунального некомерційного підприємства «Марківської багатопрофільної лікарні Марківської районної ради» за адресою: вулиця Центральна 6, с.м.т. Марківка, Марківського району, Луганської області
Оголошено тендер
273 333.19
UAH
Номер:
53ec3b609cb542109674ecdd160a59c1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-24-004897-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
273 333.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень та коридору адміністративної будівлі Комунального некомерційного підприємства «Марківської багатопрофільної лікарні Марківської районної ради» за адресою: вулиця Центральна 6, с.м.т. Марківка, Марківського району, Луганської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
24.07.2020 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума273 333.19 UAH