• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень та коридору адміністративної будівлі Комунального некомерційного підприємства « Марківської багатопрофільної лікарні Марківської районної ради» за адресою: вулиця Центральна 6, с.м.т. Марківка, Марківського району, Луганської області

209 485.18 UAH з ПДВ
Номер: 52480bb3babb4bfd9b5050f53ca501ba
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-24-005966-b-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
Постачальник: ТОВ "СБК СТРОЙСЕРВІС"
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 2
Дата підписання: 27.08.2020 14:00
Період дії договору: 27.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 209 485.18 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 914.20 UAH)
Оплачено: 209 485.18 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 914.20 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень та коридору адміністративної будівлі Комунального некомерційного підприємства « Марківської багатопрофільної лікарні Марківської районної ради» за адресою:вулиця Центральна 6, с.м.т. Марківка, Марківського району, Луганської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 92400, Україна, Луганська область, Марківка, Центральна,6 На карті