-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ МРР»
Тендер Prozorro UA-2020-11-25-012106-c
Торги відмінено
3 123 627.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 236.27 UAH
мін. крок: 1% або 31 236.27 UAH
Номер:
00ade7cfd0a64caab6e6781afe0de27c
Внутрішній номер закупівлі:
7385243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-25-012106-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Меженська +380992583070 mar_rb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 123 627.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
31 236.27 UAH
Період уточнення:
25.11.2020 15:25 - 01.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2020 15:25 - 11.12.2020 10:00
Аукціон:
з 14.12.2020 15:56
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі пологового відділення КНП «Марківська БПЛ МРР»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
8dc32f1a39ab478a89cffe6334ff0828
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
технічна неможливість внесення змін у вартість закупівлі
Період оскарження:
26.11.2020 11:40 - 07.12.2020 00:00
Дата опублікування:
26.11.2020 11:40
Дата виконання:
07.12.2020 00:04
Статус:
Виконано