-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «О...×-
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)
- ID: UA-2025-09-18-003246-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26473610
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (бл...×-
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)
- ID: UA-2025-09-17-003520-a
- Дата створення : 17.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26458581
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «О...×-
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)
- ID: UA-2025-06-02-002176-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25471488
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (бл...×-
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)
- ID: UA-2025-06-02-001065-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25470650
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «О...×-
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій
- ID: UA-2024-10-03-000437-a
- Дата створення : 03.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22773661
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (бл...×-
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій
- ID: UA-2024-10-01-001251-a
- Дата створення : 01.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22748137
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (бл...×-
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій
- ID: UA-2023-12-12-015667-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20022239
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «О...×-
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій
- ID: UA-2023-12-12-003625-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20011052
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікн...×-
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К, код 45421000-4 за ДК 021:2015 «Столярні роботи»
- ID: UA-2021-05-28-001326-a
- Дата створення : 28.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10095907
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вік...×-
«Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К (столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021-2015)»
- ID: UA-2020-03-31-000125-c
- Дата створення : 31.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4733455
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікн...×-
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К (столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021-2015)
- ID: UA-2019-09-09-000151-a
- Дата створення : 09.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3758077
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Заміна віконних блоків на металопластикові в ГВК електродепо «Оболонь» (столярні роботи,...×-
«Заміна віконних блоків на металопластикові в ГВК електродепо «Оболонь» (столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021:2015)
- ID: UA-2019-08-05-002433-b
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3648206
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертиза кошторисної частини проекту будівництва «Капітальний ремонт будівлі ГВК в части...×-
Експертиза кошторисної частини проекту будівництва «Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях І-К; Д/2-Д/4; Г/3-Г/4» (Столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021:2015)
- ID: UA-2019-06-25-000645-a
- Дата створення : 25.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3516189
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вік...×-
«Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях І-К; Д/2-Д/4; Г/3-Г/4 (столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021-2015)»
- ID: UA-2019-04-04-000057-c
- Дата створення : 04.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3365375
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Заміна віконних блоків на металопластикові в ГВК електродепо «Оболонь» (столярні роботи,...×-
«Заміна віконних блоків на металопластикові в ГВК електродепо «Оболонь» (столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021:2015)»
- ID: UA-2019-05-03-000101-a
- Дата створення : 03.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3355660
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиЗавершена -