-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)
Тендер Prozorro UA-2025-06-02-002176-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Торги не відбулися
1 181 560.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 908.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 908.00 UAH
Номер:
92dc8ca03d1f4dce9f29c3e3468c7df8
Внутрішній номер закупівлі:
25471488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-02-002176-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роженко Тетяна 0442385813 t.rozhenko@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 181 560.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2025 10:29 - 06.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2025 10:29 - 09.07.2025 12:00
Аукціон:
з 10.07.2025 11:51
Період кваліфікації:
09.07.2025 12:00 - 29.07.2025 09:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 181 560.40 Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)