-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)
Тендер Prozorro UA-2025-06-02-002176-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Торги не відбулися
1 181 560.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 908.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 908.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2025 10:29 - 06.07.2025 00:00
Відповідь надана
Щодо склопакетів
Номер:
bb7c312143fb44c6b10bfc9122a60c93
Дата опублікування:
11.06.2025 10:39
Опис:
Просимо надати розшифровку склопакету 4сат-10-4б-10-4і (заповнення, покриття, яка плівка потрібна і т.д.) для правильного прорахунку вартості металопластикових конструкцій.
Відповідь:
На питання від 11.06.2025 надаємо розшифровку склопакету 4сат-10-4б-10-4і: 4 сат - скло товщиною 4 мм сатин, 10 - дистанційна відстань між склом в 1 камері, 4б – скло звичайне 4мм, 10 - дистанційна відстань між склом в 2 камері, 4і – енергозберігаюче скло товщиною 4 мм.
Дата відповіді:
13.06.2025 14:39
Відповідь надана
Щодо аналогічного договору
Номер:
b735a02b9c2b4280b0f7dc3db451735a
Дата опублікування:
03.06.2025 16:56
Опис:
Шановний Замовник! Щодо досвіду виконання аналогічного договору. У нас є досвід з заміни вікон, але предметами закупівель є капітальний ремонт будівель або поточний ремонт. Також не співпадає класифікатор предмета закупівлі. Маємо досвід по встановленню та по заміні вікон у великих обсягах, але через обмеження, а саме : «Під аналогічним договором слід розуміти виконаний (закритий) договір на виконання робіт за предметом закупівлі (за п’ятим знаком національного класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»), але в будь-якому випадку договір повинен бути пов'язаний із заміною віконних конструкцій.», ми не можемо прийняти участь в закупівлі. Чім вам не підходить досвід з заміною вікон при капітальному або поточному ремонтах житлових або нежитлових будівель? Просимо внести зміни в тендерну документації щодо досвіду по аналогічним договорам.
Відповідь:
На запитання від 03.06.2025 повідомляємо, що КП «Київський метрополітен» будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
05.06.2025 16:45