-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-015667-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати) відповідно до тендерної документації.
Торги відмінено
605 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 030.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 030.00 UAH
Номер:
b20f898035bd4ee9919241a4d8a3ff4d
Внутрішній номер закупівлі:
20022239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-015667-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роженко Тетяна 0442385813 t.rozhenko@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
605 580.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 15:05 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 15:05 - 20.12.2023 16:00
Період кваліфікації:
з 20.12.2023 16:02
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f4f9fb9c6cce49a8875c8eb323382bc6
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінено відкриті торги на підставі підпункту 1 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178.
Період оскарження:
27.12.2023 15:35 - 07.01.2024 00:00
Дата опублікування:
27.12.2023 15:35
Дата виконання:
07.01.2024 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴605 580.00 Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій