-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій
Оголошено тендер
605 580.00
UAH
Номер:
71f29c07d3444b64bed091ff944c5f8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-22-002067-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
605 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботи
Дата опублікування:
22.11.2023 11:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума605 580.00 UAH