-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-015667-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати) відповідно до тендерної документації.
Торги відмінено
605 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 030.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 030.00 UAH
Період уточнення:
12.12.2023 15:05 - 17.12.2023 00:00
Відповідь надана
Кошторисна документація
Номер:
61cc034934954dcea8d89b5af568982b
Дата опублікування:
15.12.2023 16:21
Опис:
Доброго дня, уточніть будь ласка, чи надається учасниками кошторисна документація (договірна ціна) в складі пропозиції? Чи її надає тільки переможець на укладання договору? Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
На запитання від 15.12.2023 щодо кошторисної документації, повідомляємо.
Відповідно до пункту 3.2 підрозділу 3 розділу VI «Результати тендеру та укладання договору про закупівлю» тендерної документації:
«3.2. Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотирьох календарних днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен розмістити (завантажити) в електронній системі закупівель:
- …;
- документи для укладання договору про закупівлю згідно з Додатком 7 до тендерної документації.»….
Пунктом 3 Додатку 7 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ» до тендерної документації, встановлено вимогу щодо надання:
«3. Договірну ціну (динамічну), приведену у відповідність до показників за результатами проведеного електронного аукціону (у разі його проведення), визначену на підставі кошторисної вартості робіт, розрахованої відповідно до Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та території України від 01.11.2021 №281 (далі – Настанова), складену за формою Додатку 30 до Настанови, або у разі визначення вартості за укрупненими показниками вартості робіт – за формою Додатку 31 до Настанови, та підтверджену відповідними кошторисами, складеними у програмному комплексі АВК-5, а також, розрахунок кошторисної заробітної плати та кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника, що склав кошторис(и).».
Тобто, кошторисна документація (договірна ціна) надається переможцем процедури закупівлі.
Дата відповіді:
18.12.2023 15:15