• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)

Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Торги не відбулися

762 472.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 815.00 UAH
Номер: 42dac57fe1634e8f924cb2f900427b9a
Внутрішній номер закупівлі: 25470650
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-02-001065-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Роженко Тетяна 0442385813 t.rozhenko@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 762 472.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2025 09:41 - 04.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2025 09:41 - 07.07.2025 12:00
Аукціон: з 08.07.2025 14:52
Період кваліфікації: 07.07.2025 12:00 - 10.07.2025 13:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴762 472.80 Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)