-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К (столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021-2015)
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000151-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.
Торги відмінено
6 745 412.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 33 727.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 33 727.00 UAH
Номер:
7552ae79bee5499fba9c073f4672668a
Внутрішній номер закупівлі:
3758077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-09-000151-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська обл., Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сонько Валентина Григорівна 044 238-58-07 V.Sonko@metro.kiev.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 745 412.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
33 727.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 10:15 - 15.09.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2019 10:15 - 25.09.2019 17:00
Аукціон:
26.09.2019 11:52 - 26.09.2019 12:13
Період кваліфікації:
з 26.09.2019 12:13
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунок за виконані роботи здійснюється Замовником протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту підписання Сторонами Акта КБ-2в та Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат за формою КБ-3
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К (джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.06.2020
Місце постачання
02100, Україна, Київська обл., Київ, Вифлеємська, 30, територія вагоноремонтного заводу
На карті
Інформація про скасування
Номер:
768553aba48442c2b5b75541f9b25b4a
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відміна торгів на підставі частини 1 статті 31 Закону «відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг».
Дата опублікування:
22.10.2019 15:23
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД ВІН ХХІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34016825
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД ВІН ХХІ" +380502235995 ilkiv.oksana17@gmail.com http://www.goodwin.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., смт. Васищеве, 62495, Харківська обл., Харківський район, селище міського типу Васищеве, ВУЛИЦЯ ОВОЧЕВА, будинок 1 А
Початкова пропозиція
6 745 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 677 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
34
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОСНОВА - Р"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34906567
-
Контактна особа:
Яна Михайлюк +380939256869 yanamikhailyk92@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ 49 ГВАРДІЙСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 11 А, квартира 138
Початкова пропозиція
6 738 666.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 704 939.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
113
Скарги
0