-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К (столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021-2015)
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000151-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.
Торги відмінено
6 745 412.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 33 727.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 33 727.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 10:15 - 15.09.2019 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим