• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К (столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021-2015)»

Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації.

Торги не відбулися

6 656 482.70 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 33 282.00 UAH
Номер: 935b2af6ddf94aa3bff4fb1027c6724e
Внутрішній номер закупівлі: 4733455
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-31-000125-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Роженко Тетяна Валеріївна +38 044 238-58-13 T.Rozhenko@metro.kiev.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 6 656 482.70 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 33 282.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 30 000.00 UAH
Період уточнення: 31.03.2020 09:53 - 05.05.2020 16:00
Період прийому пропозицій: 31.03.2020 09:53 - 15.05.2020 16:00
Аукціон: 18.05.2020 11:52 - 18.05.2020 12:13
Період кваліфікації: 18.05.2020 12:13 - 02.06.2020 14:59
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К
Код ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання 02100, Україна, Київська область, Київ, Вифлеємська, 30, головний виробничий корпус вагоноремонтного заводу На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНТЕР-НОРМ"

Оскарження: 02.06.2020 14:49 - 13.06.2020 00:00
Початкова пропозиція 6 192 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 192 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.06.2020 14:49
Документи 97
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД ВІН ХХІ"

Оскарження: 02.06.2020 14:59 - 13.06.2020 00:00
Початкова пропозиція 6 654 612.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 654 612.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.06.2020 14:59
Документи 41
Скарги 0