-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К
Оголошено тендер
6 656 482.70
UAH
Номер:
3a0f5f63fdbf4809a0d6cf2a2e7a2119
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-20-000481-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
Очікувана вартість:
6 656 482.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботи
Дата опублікування:
20.11.2019 09:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 656 482.70 UAH