-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі ГВК в частині заміни зенітних ліхтарів на металопластикові вікна в вісях Д/2-Д/4, І-К (столярні роботи, код 45421000-4 за ДК 021-2015)»
Тендер Prozorro UA-2020-03-31-000125-c
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації.
Торги не відбулися
6 656 482.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 33 282.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 33 282.00 UAH
Період оскарження:
31.03.2020 09:53 - 11.05.2020 00:00
Нічого не знайдено.