-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-003625-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати) відповідно до тендерної документації.
Торги відмінено
995 311.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
741447e135a3406fb00ca15b0ecbbd93
Внутрішній номер закупівлі:
20011052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-003625-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роженко Тетяна 0442385813 t.rozhenko@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
995 311.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 10:21 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 10:21 - 20.12.2023 16:00
Період кваліфікації:
з 20.12.2023 16:04
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a02a1dc4d7dd4bd7a6c2967bb674d906
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінено відкриті торги на підставі підпункту 1 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178.
Період оскарження:
27.12.2023 15:42 - 07.01.2024 00:00
Дата опублікування:
27.12.2023 15:42
Дата виконання:
07.01.2024 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴995 311.00 Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій