• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій

Оголошено тендер

995 311.00 UAH
Номер: 2f19a6070ae14fe78ab2219ecbff79c5
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-22-002088-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Очікувана вартість: 995 311.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботи
Дата опублікування: 22.11.2023 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума995 311.00 UAH