-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Біло...×-
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої Зінаїди) в м. Самар, Дніпропетровської області”. Коригування
- ID: UA-2026-09-03-012301-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285700
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровс...×-
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровської області”. Коригування
- ID: UA-2026-09-02-014382-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273105
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Станіслава Юрченка, м.Самар Дніпропетровської о...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Станіслава Юрченка, м.Самар Дніпропетровської обл.
- ID: UA-2026-08-19-001448-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30125087
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262), м.Самар, Дніпропетровської обл.
- ID: UA-2026-07-16-001018-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29828159
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Паланкова, м.Самар, Дніпропетровської обл.- ID: UA-2026-07-13-006136-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29797322
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Українська, м.Самар, Дніпропетровської області- ID: UA-2026-07-06-000517-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29732670
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Паланкова, м.Самар, Дніпропетровської обл.- ID: UA-2026-06-26-003259-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29660868
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої Зінаїди) в м. Самар, Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-06-24-013801-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29643728
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262), м.Самар, Дніпропетровської обл.
- ID: UA-2026-06-24-013395-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29643320
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.266 до буд.420...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.266 до буд.420), м.Самар, Дніпропетровської обл.
- ID: UA-2026-06-24-013360-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29643285
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. В'ячеслава Чорновола, м.Самар, Дніпропетр...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. В'ячеслава Чорновола, м.Самар, Дніпропетровської обл.
- ID: UA-2026-06-24-013303-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29643227
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Стадіонна, м.Самар, Дніпропетровської обл.- ID: UA-2026-06-24-013271-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29643194
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровсь...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-06-17-014030-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29572489
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з нанесення дорожньої розмітки на вулично-шляховій мережі міста Самар, Дніпропетро...×-
Послуги з нанесення дорожньої розмітки на вулично-шляховій мережі міста Самар, Дніпропетровської області.
- ID: UA-2026-06-11-009645-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29511297
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові послуги на поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Калнишевського (від вул....×-
Додаткові послуги на поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Калнишевського (від вул. Шевченка до вул. Українська) в м. Самар, Дніпропетровської обл.
- ID: UA-2026-06-03-000042-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29415620
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -