-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262), м.Самар, Дніпропетровської обл.
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-013395-a
Завершена
1 250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e93d0f784cb946dabab8477d4414aea5
Внутрішній номер закупівлі:
29643320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-013395-a
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 18:43 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 18:43 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 15:49
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 03.07.2026 13:35
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 250 000.00 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262), м.Самар, Дніпропетровської обл.