• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.266 до буд.420), м.Самар, Дніпропетровської обл.

Завершена

795 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c4537b0d1562453ebe0077d58acc5bae
Внутрішній номер закупівлі: 29643285
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-013360-a   
Замовник: КП "Рідне місто" СМР
Контактна особа: Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 795 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 18:35 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 18:35 - 02.07.2026 00:00
Аукціон: з 02.07.2026 11:19
Період кваліфікації: 02.07.2026 00:00 - 03.07.2026 13:39
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴795 000.00 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.266 до буд.420), м.Самар, Дніпропетровської обл.