-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Паланкова, м.Самар, Дніпропетровської обл.
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-006136-a
Завершена
480 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6c8f1be0e94442479ae541705d8fa1fd
Внутрішній номер закупівлі:
29797322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-006136-a
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 14:03 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 14:03 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 15:32
Період кваліфікації:
21.07.2026 00:00 - 27.07.2026 15:48
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴480 000.00 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Паланкова, м.Самар, Дніпропетровської обл.