• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Паланкова, м.Самар, Дніпропетровської обл.

Оголошено тендер

480 000.00 UAH
Номер: 0e1ca6098c58436288d1ff95ad7b604c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-007787-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Рідне місто" СМР
Замовник: КП "Рідне місто" СМР
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Паланкова, м.Самар, Дніпропетровської обл.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.07.2026 13:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума480 000.00 UAH