-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої Зінаїди) в м. Самар, Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-013801-a
Завершена
67 729 129.20
UAH з ПДВ
Номер:
c059bdfa9b9c4c21b820ac15f8dd8069
Внутрішній номер закупівлі:
29643728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-013801-a
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
67 729 129.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 21:47 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 21:47 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
з 09.07.2026 11:35
Період кваліфікації:
09.07.2026 00:00 - 13.07.2026 11:59
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴67 729 129.20 Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої Зінаїди) в м. Самар, Дніпропетровської області