• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262), м.Самар, Дніпропетровської обл.

Завершена

1 250 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8470a00b9f864161922d04358dfd9267
Внутрішній номер закупівлі: 29828159
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-001018-a   
Замовник: КП "Рідне місто" СМР
Контактна особа: Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 09:45 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 09:45 - 24.07.2026 00:00
Аукціон: з 24.07.2026 11:51
Період кваліфікації: 24.07.2026 00:00 - 27.07.2026 13:34
Період завантаження договору: 02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 250 000.00 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262), м.Самар, Дніпропетровської обл.