-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262), м.Самар, Дніпропетровської обл.
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-001018-a
Завершена
1 250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0acbda9b283c45db820927d1774113b0
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-07-31-000013
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
03.08.2026 00:00
Період моніторингу:
03.08.2026 17:17 - 25.08.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Н А К А З
03.08.2026 № 132
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу процедур закупівель/ закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Валентин ДОВГИЙ
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 03.08.2026 № 132
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника
13 UA-2026-07-16-001018-a 16.07.2026 КП "Рідне місто" СМР виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю у сфері закупівель Ольга КОВАЛЬОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатом аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону №922-VIII та Особливостей, розгляду тендерної пропозиції ФОП АВЕЯН СЕРГІЙ САМВЕЛОВИЧ, своєчасності укладання договору та його оприлюднення, відповідності умов договору пропозиції учасника закупівлі, визначеного переможцем – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 13 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України від 25 грудня 2015 року №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон №922-VIII) та Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (у редакції, що діє на момент проведення торгів), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору та його оприлюднення, відповідності умов договору пропозиції учасника закупівлі, визначеного переможцем.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2026 рік КП "Рідне місто" СМР (далі – Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену протоколом уповноваженої особи від 16 липня 2026 року №149, реєстр отриманих тендерних пропозицій та протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ФОП АВЕЯН СЕРГІЙ САМВЕЛОВИЧ, повідомлення про намір укласти договір, надані пояснення Замовника від 11 серпня 2026 року через електронну систему закупівель на запит Східного офісу Держаудитслужби від 06 серпня 2026 року, договір від 10.08.2026 №10/08-1.
Період усунення порушень:
13.08.2026 16:43 - 19.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
13.08.2026 16:43
Запити/Пояснення
Номер:
9de35f24c11e4845a4075b753e031e70
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
06.08.2026 16:01
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
12.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі за номером ID: UA-2026-07-16-001018-a відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» 26 січня 1993 року № 2939-XII, частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» 25 грудня 2015 року № 922-VIII із змінами (далі Закон № 922-VIII), із урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 №23, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів):
1. Надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Пояснити включення до ЛК витрат на ЗП водіїв транспорту, який використовується на підставі договору надання послуг з водієм.
Пояснення, (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту з питань, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
За перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
a34603a3f9d243bba41af34e44a87122
Назва:
Відповідь моніторинг
Дата опублікування:
11.08.2026 12:15
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі за номером ID: UA-2026-07-16-001018-a відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» 26 січня 1993 року № 2939-XII, частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» 25 грудня 2015 року № 922-VIII із змінами (далі Закон № 922-VIII), із урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 №23, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів):
1. Надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Пояснити включення до ЛК витрат на ЗП водіїв транспорту, який використовується на підставі договору надання послуг з водієм.
Відповідно до запитання 1) Надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість:
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі здійснено відповідно до потреб замовника та відповідають технічним вимогам до таких послуг на ринку.
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі акту огляду об’єкту від 07.05.2026р та затвердженої в установленому порядку кошторисної документації на Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262), м.Самар, Дніпропетровської обл. Послуги повинні бути якісними, надаватись відповідно до встановлених норм та стандартів та правил, зокрема НАКАЗОМ 14.02.2012 № 54 Про затвердження Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 березня 2012 р. за № 365/20678 ТЕХНІЧНІ ПРАВИЛА ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, ДБН В.2.3-4:2015 АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ Частина І. ПроектуванняЧастина II. Будівництво ДБН В.2.3-4:2015, Кошторисні норми України. Ресурсні елементні кошторисні норми на будівельні роботи. Автомобільні дороги (Збірник 27) (РЕКНб). Наказ від 31.12.2021 № 374 Про затвердження кошторисних норм України. НАКАЗ від 14.02.2012 № 54 Про затвердження Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 березня 2012 р. за №365/20678. Із змінами внесеними наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 07.12.2020 № 297. Ресурсні елементні кошторисні норми на будівельні роботи. Автомобільні дороги, та Кошториси і норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» Затверджені наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 “Про затвердження кошторисних норм України у будівництві”
Обгрунтування розміру бюджетного призначення: кошти міського бюджету – 1 250 000,00 грн. Самарівської міської ради від 09.01.2026 року № 25/0/6-26 та рішення виконавчого комітету міської ради від 17.06.2026 року №502/0/6-26.
2) Пояснити включення до ЛК витрат на ЗП водіїв транспорту, який використовується на підставі договору надання послуг з водієм:
Тендерна пропозиція закупівлі послуги з Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Холодноярської бригади (від буд.260 до буд.262), м.Самар, Дніпропетровської обл. (інформація оприлюднена в електронній системі закупівель за номером ID: UA UA-2026-07-16-001018-a ), яку надало Учасник, у своєму складі, крім іншого, має наступні документи: договірна ціна; локальний кошторис на будівельні роботи №02-01-01; локальний кошторис на будівельні роботи №02-01-01 з розрахунками одиничної вартості; відомість ресурсів до локального кошторису № 02-01-01 та файл формату «imd». У локальному кошторисі № 02-01-01, на який посилається моніторинг, у колонках 11 (Витрати труда робітників, люд.год. на одиницю виміру) та 12 (Витрати труда робітників, люд.год. всього) враховані витрати труда робітників- будівельників які не зайняті обслуговуванням машин (числівник) та робітників які зайняті керуванням та обслуговуванням машин(знаменник). В знаменниках колонок 11 та 12 локального кошториса № 02-01-01 вказані трудовитрати робітників, які зайняті керуванням та обслуговуванням машин і кількість яких дорівнює нулю. У локальному кошторисі на будівельні роботи №02-01-01 з розрахунками одиничної вартості у розділах (Машини та механізми) у колонці 7 (Вартість одиниці, грн.) у числівнику вказана загальна вартість експлуатації машин на одиницю а в знаменнику в (тому числі заробітної плати на одиницю), яка, як видно з цього локального кошториса дорівнює нулю. У розділах (Машини та механізми) у колонці 9 (Загальна вартість, грн. заробітної плати) локального кошториса на будівельні роботи №02-01-01 з розрахунками одиничної вартості врахований розмір заробітної плати робітників які зайняті керуванням та обслуговуванням машин і який дорівнює нулю. У розділах (М а ш и н и т а м е х а н і з м и) колонка 10 у числівнику (Загальна вартість, грн. експлуатації машин) у знаменнику (в тому числі заробітної плати) врахована заробітна плата робітників зайнятих обслуговуванням та керуванням машин яка дорівнює нулю. В розділах (З а р о б і т н а п л а т а) локального кошториса на будівельні роботи №02-01-01 з розрахунками одиничної вартості враховані лише витрати труда робiтникiв – будiвельникiв що в свою чергу свідчить про те що в своїй тендерній пропозиції (договірній ціни) Учасник не враховував трудовитрати робітників які зайняті обслуговуванням та керуванням машин і відповідно не було враховано заробітну плату цих працівників. У відомості ресурсів до локального кошторису № 02-01-01 Розділі І (Витрати труда робітників, зайнятих керуванням та обслуговуванням машин) колонка 5 (Кількість) показник дорівнює нулю це підтверджує той факт що в своїй тендерній пропозиції (договірній ціни) Учасник не враховував трудовитрати робітників які зайняті обслуговуванням та керуванням машин і відповідно не було враховано заробітну плату цих працівників. При розгляді замовником файл формату «imd», який надав Учасник у своїй тендерній пропозиції на виконання пункту 6 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі)» Розділ ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», було встановлено що при визначенні ціни пропозиції учасником було врахована лише орендна плата. На підтвердження додаєм ПІДСУМКОВУ ВІДОМІСТЬ ВАРТОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ МАШИН ТА МЕХАНІЗМІВ, яку замовник не вказав у своїх вимогах до тендерної пропозиції але яку можна отримати з файлу формату «imd». В колонці 5 (Заробітна плата/всього) ПІДСУМКОВОЇ ВІДОМІСТЬ ВАРТОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ МАШИН ТА МЕХАНІЗМІВ розмір заробітної плати дорівнює нулю. Таким чином, ґрунтуючись на вищевикладеному, стверджуємо що в тендерній пропозиції (договірній ціни), яку надав Учасник не враховані трудовитрати робітників, які обслуговують техніку задіяну на підставі договорів надання послуг, відповідно заробітна плата робітників, які зайняті обслуговуванням та керуванням техніки не включено до загального обсягу трудовитрат та заробітної плати при розрахунку ФОП АВЕЯН СЕРГІЙ САМВЕЛОВИЧ загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку.