-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровської області”. Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014382-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
8 812 273.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
12
год
17
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1db51b536de34ea1a85d9200b9f18312
Внутрішній номер закупівлі:
30273105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014382-a
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 812 273.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 22:09 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 22:09 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 22:09 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 812 273.00 “Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровської області”. Коригування