-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровської області”. Коригування
Оголошено тендер
10 574 727.60
UAH
Номер:
090046ee1df74262a1f4854457a0c1bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017623-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 574 727.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровської області”. Коригування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 21:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума10 574 727.60 UAH